Inżynier Elektryk, Elektronik, Mechatronik

Miasto: Biskupiec Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę    ID: 4724   Dział: Utrzymanie Ruchu

Wymagania:

•    Wyższe wykształcenie techniczne – preferowany inżynier elektrotechniki, elektroniki, mechatroniki lub automatyki
•    Doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej – utrzymanie, instalacja, uruchamianie
•    Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i pracy w zespole
•    Język angielski na poziomie komunikatywnym, niemiecki będzie dodatkowym atutem
•    Umiejętność obsługi oprogramowania ePlan jest mile widziana

Obowiązki:

•    Przygotowanie dokumentacji elektrycznej dla urządzeń automatyki (od koncepcji po uruchomienie z lokalnym zespołem)
•    Dobór aparatów elektrycznych, komponentów automatyki, zabezpieczeń, przekrojów przewodów
•    Rysowanie schematów elektrycznych
•    Zarządzanie dokumentacją elektryczną w formie elektronicznej i papierowej fabryki
•    Współpraca z warsztatem elektrycznym i zespołem automatyków

Oferujemy:

•    Ambitne i różnorodne zadania dzięki którym będziesz czerpał przyjemność z pracy
•    Dostęp do wielu różnorodnych technologii dzięki czemu rozwój jest naturalną konsekwencją podejmowanych działań
•    Możliwość budowy urządzeń wg koncepcji wypracowanej z zespołem

Osoba kontaktowa

Iwona Michna
HR Specialist
iwona.michna@egger.com
tel: +48 691 193 410

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.