Inżynier Mechanik, Mechatronik

Miasto: Biskupiec  Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę     ID: 4725   Dział: Utrzymanie ruchu

Wymagania:

•    Wyższe wykształcenie techniczne – preferowany inżynier mechanik lub mechatronik
•    Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i pracy w zespole
•    Język angielski na poziomie komunikatywnym, niemiecki będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

•    Przygotowanie prac planowanych (określenie potrzeb, niezbędnych materiałów, narzędzi, zasobów, technologii, po asystę przy wykonaniu)
•    Nadzór nad procesem napraw części zamiennych (określenie zakresu naprawy, organizacja części, właściwych metod naprawy jak i sprawdzenia prawidłowego działania)
•    Przygotowanie raportów z danych wewnętrznych systemów (ERP, CMMS) oraz budowanie bazy danych tych systemów
•    Poszukiwanie niezawodnych rozwiązań oraz dobór technologii
•    Współpraca z warsztatami Utrzymania Ruchu – głównie mechanicznym

Oferujemy:

•    Ambitne i różnorodne zadania dzięki którym będziesz czerpał przyjemność z pracy
•    Dostęp do wielu różnorodnych technologii dzięki czemu rozwój jest naturalną konsekwencją podejmowanych działań
•    Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji w ramach wykonywanych zadań

Osoba kontaktowa

Iwona Michna
HR Specialist
iwona.michna@egger.com
tel: +48 691 193 410

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.