Kierowca C+E

Do naszego Zakładu Odzysku Drewna Poużytkowego w Starych Gnatowicach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Kierowca C+E. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport kontenerowy surowca drzewnego.

Miasto: Stare Gnatowice  Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę  Dział : Timberpak Warszawa

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Wysoki poziom zaangażowania, organizacji pracy i samodzielności
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  • Uprawnienia w obsłudze ładowarki jednonaczyniowej, żurawia samobieżnego IIż, wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym C+E w ramach transportu z surowcem drzewnym (transport kontenerowy)
  • Utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej i magazynowej
  • Przestrzeganie zasad BHP i innych odrębnych przepisów obowiązujących w zakładzie
  • Kontrola poprawności wystawianych dokumentów związanych z transportem drewna poużytkowego.

Oferujemy:

  • Pracę w zaangażowanym i dynamicznym zespole
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne (np. wózki widłowe, ładowarki jednonaczyniowe klasy 1, żurawie samobieżne IIż, obsługa maszyn i urządzeń)
  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy Scania)
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.