Kupiec Drewna Poużytkowego

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11000 naszych pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Województwo: mazowieckie   Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę    Dział: Timberpak

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze handlu lub zakupów (mile branży drzewnej, odpadowej lub pokrewnej)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ochrona środowiska, technologia drewna, logistyka oraz pokrewne)
  • Znajomość rynku drewna poużytkowego (odpadowego)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania optymalnych rozwiązań
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych i planowania pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze)
  • Prawo jazdy kat. B (obszar pracy: centralna i wschodnia część Polski)
  • Zorientowany na klienta, zapewnia wysoką jakość usług  („Customer oriented delivers high quality service”)

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z dostawcami, producentami drewna poużytkowego zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez Spółkę
  • Badanie i bieżąca analiza rynku drewna odpadowego (dostępności drewna)
  • Zakup drewna odpadowego i zapewnienie ciągłości dostaw (firmy budowlane, komunalne, gospodarujące odpadami, produkcyjne itp.)
  • Planowanie, koordynacja i kontrola procesu zakupowego (optymalizacja cen i jakości zakupów surowca zgodnie z wymaganiami)
  • Organizacja transportu pomiędzy dostawcami, a fabryką w Biskupcu
  • Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji dostaw drewna odpadowego

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

HR Specialist
ewa.zdunek@egger.com
tel: +48 691 672 978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.