Kupiec Surowca Drzewnego

Miasto: Biskupiec Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę   ID: 4243   Dział: Wood purchasing

Wymagania

•    Ukończone studia wyższe pierwszego lub drugiego stopnia. Mile widziane w obszarze przemysłu drzewnego, ekonomii, zarządzania, leśnictwa.
•    Mile widziane co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów lub sprzedaży. Znajomości branży drzewnej będzie dodatkowym atutem.
•    Wysoka komunikatywność, umiejętności negocjacyjne i łatwości nawiązywania kontaktu.
•    Wysoki poziom zaangażowania, motywacji i samodzielnej organizacji czasu pracy.
•    Wymagana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i raportowanie.
•    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
•    Gotowość do odbywania podróży służbowych
•    Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

•    Dbanie o relacje i ciągłość dostaw od obecnych dostawców oraz pozyskiwanie nowych w pełnym zakresie materiałów drzewnych niezbędnych do produkcji z terenu północno-wschodniej Polski.
•    Negocjowanie warunków współpracy, przeprowadzanie audytów i podpisywanie umów z dostawcami zgodnie ze standardem firmy.
•    Bieżące śledzenie realizacji podpisanych umów od przypisanych kontrahentów oraz zmian zachodzących na rynku surowców drzewnych.
•    Planowanie dostaw materiałów drzewnych niezbędnych do produkcji oraz rozwój dostawców z przypisanego obszaru.
•    Budowanie wizerunku firmy w kontaktach z zewnętrznymi partnerami.

Oferujemy

•    Kompleksowy program wdrożenia
•    Ciągły rozwój zawodowy
•    Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy
•    Pracę w zadaniowym czasie pracy.
•    Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

HR Specialist
ewa.zdunek@egger.com
tel: +48 691 672 978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.