Mechatronik - Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Do naszego zespołu w Biskupcu poszukujemy

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę     ID: 1562   Dział: Utrzymanie ruchu

Obowiązki

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektrotechniki i automatyki przemysłowej oraz dbałość o ich stan techniczny
  • Przeglądy okresowe, naprawy konserwacyjne, modernizacyjne i usprawniające pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Skuteczne usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań korygujących w zakresie elektryki, elektroniki oraz automatyki
  • Obsługa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
  • Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk, Elektronik, Elektromechanik, Mechatronik, Automatyk) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 10,000 naszych pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.