Operator maszyn

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat    Dział: Produkcja

Obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości prowadzenia produkcji zgodnie z ustalonym planem
  • Współpraca z działem konserwacji w celu zapewnienia regularnych konserwacji
  • Kontrola czystości na liniach produkcyjnych
  • Osiągnięcie określonych celów produkcyjnych w oparciu o procedury wewnętrzne

Wymagania

  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

Senior HR Specialist,

T 691672978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.