Operator wózka widłowego

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę   Dział: Logistyka

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego kat. I WJO lub II WJO
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)
  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Eksploatacja wózka widłowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zachowaniem zasad BHP
  • Kontrola stanu technicznego sprzętu przed i po wykonaniu pracy
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Osoba kontaktowa

Iwona Michna
HR Specialist
iwona.michna@egger.com   tel: +48 691 193 410

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.