Samodzielny księgowy/a

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat  Dział:

Obowiązki:

  • Udział w realizowaniu obowiązków podatkowych wynikających z przepisów o podatku CIT i VAT, podatku u źródła, podatków lokalnych oraz pozostałych podatków
  • Bieżące wsparcie działu księgowegoUdział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • Uczestniczenie w tworzeniu nowych oraz usprawnianie istniejących procesów księgowych, współpraca w zakresie automatyzacji pracy działu
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi
  • Ścisła współpraca z Centrum Usług Wspólnych i wszystkimi komórkami organizacyjnymi w ramach Grupy w celu zapewnienia efektywnego przepływu informacji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP – doświadczenie z SAP będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest bezwzględnym warunkiem zatrudnienia
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji
  • Umiejętność dotrzymywania terminów, pracy w szybko zmieniającym się środowisku oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętności analityczne i umiejętności wyciągania jasnych wniosków
  • Zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej w pilotażowym Programie Współdziałania polegającym na ścisłej współpracy przedsiębiorstw z Krajową Administracją Podatkową oraz tworzeniu Ram wewnętrznego nadzoru podatkowego
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

HR Senior Specialist,

T 691 672 978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.