Specjalista Automatyk

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe ( Elektryka, Automatyka )
  • Biegła znajmość języka angielskiego ( znajomość języka niemieckiego będzie uważana za atut )
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Siemens TIA Portal Step 7, WinCC Prof., oraz Beckhoff TwinCAT2, TwinCat3
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu pneuamtyki i hydrauliki
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność  pracy w zespole
  • Umiejętność konfiguracji napędów SEW, LENZE, SIEMENS
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych

Obowiązki:

  • Programowanie i uruchomienie linii produkcyjnych w fazie wdrażania projektu
  • Regularne weryfikowanie technicznego stanu maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłej eksploatacji
  • Projektowanie obwodów elektrycznych, administrowanie i korygowanie diagramów elektrycznych i  instalacji automatyki w całym zakładzie
  • Planowanie wraz z Nadzorem Elektrycznym procesow konserwacji urządzeń
  • Monitorowanie procesów produkcji z użyciem odpowiednich aplikacji
  • Ciągły rozwój i doskonalenie linii produkcyjnych oraz konserwacja urządzeń

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Marcin Malinowski,

HR Manager,

T 691338120

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.