Specjalista ds. Planowania Produkcji w Dziale Logistyki

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywna postawa
  • Znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu optymalizacji łańcucha dostaw
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyznaczania priorytetów
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy przy planowaniu produkcji i pracy na systemach MRP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Przygotowanie planu produkcji gwarantującego zapewnienie wymaganego poziomu zapasów pozwalających spełnić potrzeby klienta
  • Kontrola dostępności półproduktów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień
  • Nadzór nad poprawnością parametrów dotyczących zapasów w systemieWeryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowości i jakości dostaw
  • Optymalizacja planowania produkcji, eliminacja strat w procesie
  • Agregowanie danych, analiza i prezentacja

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

HR Senior Specialist,

T 691672978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.