Zastępca głównej księgowej

Miasto: Biskupiec   Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat  Dział:

Obowiązki:

  • Udział w raportowaniu statutowym i grupowym
  • Udział w raportowaniu podatkowym i przygotowaniu deklaracji oraz kalkulacji
  • Bieżąca kontrola i analiza kont księgowychNadzór i rozliczanie środków trwałych
  • Sporządzanie deklaracji podatków lokalnych
  • Pomoc przy sporządzaniu pozostałych sprawozdań finansowych oraz statystycznych
  • Współpraca z audytorami, instytucjami finansowymi oraz urzędami
  • Nadzór nad spisami z natury zapasów magazynowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów lub Księgowości
  • Min. 5 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów podatkowych z uwzględnieniem tematyki cen transferowych
  • Znajomość programu Excel
  • Proaktywne podejście i samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w programie SAP
  • Znajomość przepisów MSSF/MSR będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języków obcych nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej w pilotażowym Programie Współdziałania polegającym na ścisłej współpracy przedsiębiorstw z Krajową Administracją Podatkową oraz tworzeniu Ram wewnętrznego nadzoru podatkowego
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy
  • Mieszkanie w przypadku relokacji
  • Transport

Osoba kontaktowa

Ewa Zdunek,

HR Senior Specialist,

T 691 672 978

O EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.