Operator depozit deșeuri lemn - Brașov

Pentru locația noastră din Brașov!

Oraș: Brașov   Nivel carieră: Full-time     ID: 1582   Departament: Achiziții

Cerințele noastre:

  • Studii medii/superioare
  • Bune cunoștințe de operare a calculatorului
  • Bune abilități organizatorice și administrative
  • Cunoștințe de limba engleză pot fi considerate un avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

  • Organizarea și monitorizarea tuturor procedurilor din depozitul de deșeuri lemn
  • Asigurarea eficacității costurilor, operațiunilor depozitului
  • Asigurarea ordinii și a curățeniei
  • Cântărirea camioanelor la primirea produselor și procesarea informațiilor

Oferim:

  • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională

Contactul Dvs.

Natalia Sadoveac, HR

T +40 372 438 159

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 10,000 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.