Operator depozit lemn Chitila

Pentru locația noastră din Chitila!

Oraș: Bucureşti    Nivel carieră: Full-time     ID: 1689   Departament: Tehnic/Producție

Cerințele noastre:

  • Studii tehnice
  • Experiență în manipularea utilajelor tehnice
  • Permis de conducere categoria B
  • Bune cunoștințe de operare a calculatorului
  • Bune abilități organizatorice și administrative

Responsabilități:

  • Organizarea și monitorizarea tuturor procedurilor din depozitul de deșeuri lemn
  • Asigurarea eficacității costurilor, operațiunilor depozitului
  • Asigurarea ordinii și a curățeniei
  • Manipularea utilajelor și a echipamentelor tehnice
  • Cântarirea camioanelor la primirea produselor și procesarea informațiilor

Oferim:

  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate
  • Program de orientare și integrare
  • Oportunități de dezvoltare profesională

Contactul Dvs.

Lucica Iuliana Kozminciuc, HR

T +40 372 4 38141

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 10,000 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.