Inginer Instalații

Pentru fabrica noastră din Rădăuți!

Oraș: Radauti   Nivel carieră: Full-time     ID: 3391   Departament: Mentenanța

Cerințele noastre:

  • Studii tehnice superioare (inginer instalații sau inginer mecanic)
  • Experiență în utilizare/ mentenanță instalații de încălzire, apă/ canal și aer comprimat
  • Cunoștințe bune de operare PC (MS Office)
  • Cunoștințe de limba engleză și/sau germană nivel mediu
  • Cunoștințe SAP PM constituie un avantaj
  • Permis conducere categoria B
  • Persoană organizată, responsabilă, loială, cu spirit de inițiativă

Responsabilități:

  • Întocmirea și punerea în aplicare a planului de mentenanță a instalațiilor pe gaz, încălzire, apă/ canal și de aer comprimat conform planului de mentenanță
  • Coordonarea activității echipei de mentenanță instalații

Oferim:

  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate
  • Program de orientare și integrare
  • Oportunități de dezvoltare profesională

Contactul Dvs.
Hanelore Terna-Harand, HR

T +40 372 438 141

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.