Magaziner

Pentru locația noastră din Rădăuți!

Oraș: Radauti   Nivel carieră: Full-time     ID: 4055   Departament: Mentenanța

Cerințele noastre:

  • Liceu tehnic – cunoștințe tehnice în ceea ce privește piesele de schimb
  • Cunoștințe bune de utilizare calculator
  • Cunoștințe bune de limba engleză sau germană
  • Disponibilitatea de a lucra în ture
  • Bune abilități de comunicare

Responsabilități:

  • Recepționarea mărfii, verificarea cantităților indicate pe documente și depozitarea în locațiile corespunzătoare
  • Verificarea/ actualizarea stocurilor din magazie și efectuarea inventarului
  • Operarea în calculator a mișcărilor de marfă
  • Oferirea de informații cu privire la stocuri
  • Eliberarea de marfă

Oferim:

  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare medicală privată
  • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors

Contactul Dvs.

Hanelore Terna-Harand, HR, T +40 372 438 141

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.