Operator Mașini

Pentru locația noastră din Rădăuți!

Oraș: Radauti   Nivel carieră: Full-time     ID: 3682   Departament: Producție

Cerințele noastre:

  • Absolvent studii medii (12 clase cu sau fără bacalaureat)
  • Cunoștințe operare mașini cu comanda numerică (constituie un avantaj)
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi
  • Seriozitate, punctualitate și implicare în muncă

Responsabilități:

  • Insușirea tehnologiei de producere a plăcilor lemnoase
  • Operarea instalațiilor de producție plăci
  • Verificarea la începutul fiecărui schimb a instalației
  • Participarea activă la efectuarea lucrărilor de curățenie, întreținere, îmbunătățire a instalațiilor
  • Analiza continuă a producției în vederea identificării posibilităților de îmbunătățire
  • Respectarea regulilor de sănătate și securitate în muncă și prevenire și stingere a incendiilor

Oferim:

  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate
  • Program de orientare și integrare
  • Oportunități de dezvoltare profesională

Contactul Dvs.

Hanelore Terna-Harand, HR, T +40 372 438 141

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.