Responsabil administrare personal Europa și America de Sud

Pentru locația noastră din Rădăuți!

Oraș: Radauti   Nivel carieră: Full-time     ID: 1598   Departament: HR

Cerințele noastre:

  • Studii superioare în domeniul economic sau alte specializări
  • Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, SAP – poate fi considerat un avantaj)
  • Cunoștințe avansate de limba engleză
  • Persoană organizată, atentă la detalii
  • Abilități de comunicare interculturală

Responsabilități:

  • Întocmire documente necesare de angajare pentru Europa și America de Sud
  • Recrutare personal (atunci când este cazul)
  • Evidența lunară a plăților efectuate și raportările necesare
  • Actualizarea bazelor de date

Oferim:

  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate
  • Program de orientare și integrare
  • Oportunități de dezvoltare profesională

Contactul Dvs.

Lucica Iuliana Kozminciuc, HR

T +40 372 438 141

Despre EGGER

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 10,000 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.